Otevřít menu
Home  >  Aplikace stěrky  >  Výhody pro průmysl

Snížení tepelné zátěže od strojů

Snižte povrchovou teplotu strojů např. o 35°C!

Díky tepelné izolaci strojů pomocí termoaktivní stěrky AERO-THERM® industry dokážeme snížit povrchovou teplotu strojů ze 100°C na 65°C. To má obrovský vliv na okolní teplotu a pracovní prostředí ve výrobní hale. Jsme schopni garantovat použití tohoto unikátního materiálu  při teplotách povrchu strojů do 200°C.

Jeden až dva milimetry unikátní termoaktivní stěrky AERO-THERM® industry na povrch strojů a horko v hale je pryč.

Izolace strojů ve výrobě

Výhody použití AERO-THERM® industry pro izolaci strojů ve výrobě.

Ze zkušeností víme, že použití termoaktivní stěrky AERO-THERM® industry pro tepelnou izolaci strojů ve výrobě má přímý vliv na finanční úspory.

Mezi hlavní patří ty následující:

  • Snížení nákladů na pitný režim.
  • Snížení nákladů na příplatky.
  • Snadnější naplnění podmínek BOZP.

 

Snížení energetické náročnosti provozu

Snižte energetickou náročnost provozu o 5 až 7%.

1 - 2 mm AERO-THERM® industry pomůže k výrazným úsporám za energie. Unikátní řešení pro snížení energetické náročnosti provozu. Potřebujete snížit energetickou náročnost provozu, technologických zařízení či výroby? Nechcete nebo nemůžete realizovat zateplení fasády budovy nebo výrobní haly? Nebo zatím jen hledáte možnosti, jak dosáhnout úspor za energie?

Máme pro vás řešení! Jsou jími unikátní termoaktivní stěrky řady AERO-THERM® - AERO-THERM®, AERO-THERM® floor, AERO-THERM® exterier a AERO-THERM® industry.

Žádné složité venkovní práce, stovky kil polystyrenu, ani vrtání do zdí domu. Žádné složité odizolování technologických zařízení. Jeden jediný milimetr termoaktivní stěrky na vnitřní i vnější stěny, stropy a podlahy kanceláří nebo výrobních či skladových hal. Termoaktivní stěrky AERO-THERM® jsou alternativou i doplňkem k venkovnímu řešení zateplení fasády.

Jak AERO-THERM® funguje při snižování energetické náročnosti budov a strojů?

Termoaktivní stěrka AERO-THERM® nepouští teplo z vašich administrativních nebo provozních budov ven a zadržuje jej uvnitř. A nejen to. AERO-THERM® odráží teplo ze všech tepelných zdrojů dovnitř. Navíc pozitivně mění proudění vzduchu. Rozdíl teplot mezi podlahou a stropem je díky AERO-THERM® mnohem nižší. Proto pro dosažení stejné tepelné pohody je možné snížení intenzity topení.

U technologických zařízení tepelná izolace AERO-THERM® industry podstatně snižuje povrchovou teplotu zařízení, omezuje únik tepla do okolí přes konstrukci zařízení a tím snižuje energetickou náročnost technologického zařízení. Naše praktické zkušenosti ukazují rozsah úspory mezi 5 až 10% - např. Rubena Náchod.

S AERO-THERM® je snížení energetické náročnosti budov a strojů hračka.

 

Snížení tepelné ztráty z teplovodních potrubí

Snižte tepelné ztráty z teplovodních potrubí

AERO-THERM® industry zajistí výrazné snížení ztrát tepla z teplovodních potrubí.

Unikátní řešení pro snížení tepelných ztrát z teplovodních potrubí.

Zabývali jste se někdy myšlenkou na snížení tepelných ztrát z teplovodního potrubí? My ano. A máme řešení. Je jím termoaktivní stěrka AERO-THERM® industry. Zjistili jsme, že pouhý 1 mm naší unikátní termoaktivní stěrky AERO-THERM® industry dokáže tepelné ztráty z teplovodního potrubí výrazně snížit.

Jak AERO-THERM® industry funguje při snižování ztrát tepla z potrubí

Termoaktivní stěrka AERO-THERM® industry nepropouští teplo z pláště teplovodního potrubí ven do okolního prostředí. Tím je dosaženo toho, že teplo zůstává uvnitř potrubí a dojde ho tak víc ke konečnému odběrateli. Zároveň dochází k úsporám na straně výroby teplé vody.

S AERO-THERM® industry dokážeme hravě snížit tepelné ztráty z teplovodního potrubí.

Pro teploty nad 200 °C bude velmi brzy v nabídce výrobek AERO-THERM® heat !!

tepelné izolace v průmyslu

 

Zateplení výrobních a skladovacích hal

Už žádné stížnosti od lidí na zimu v halách!

1 mm termoaktivní stěrky AERO-THERM® zvýší teplotu v hale o 2 až 3 °C Unikátní řešení pro zateplení vašich výrobních a skladovacích hal.

Nechcete, nebo nemůžete realizovat venkovní zateplení vašich výrobních nebo skladovacích hal?

Potřebujete realizovat úsporná opatření a zároveň vyhovět zaměstnancům, zachovat potřebné pracovní podmínky a splnit tak požadavky BOZP? 

Máme pro vás definitivní řešení! Je jím termoaktivní stěrka AERO-THERM®.

Žádné složité venkovní práce, stovky kil polystyrenu, ani vrtání do zdí domu. Jeden jediný milimetr termoaktivní stěrky na vnitřní stěny, stropy a podlahy ve vašich výrobních nebo skladovacích halách. Termoaktivní stěrka AERO-THERM® - je plnohodnotnou alternativou k venkovnímu řešení zateplení fasády.

Jak AERO-THERM® funguje jako zateplení vašich hal a budov?

Termoaktivní stěrka AERO-THERM® nepouští teplo z vaší budovy či haly ven a to zůstává uvnitř. A nejen to. AERO-THERM® odráží teplo dovnitř. Navíc pozitivně mění proudění vzduchu. Rozdíl teplot mezi podlahou a stropem je díky AERO-THERM® mnohem nižší. Proto pro dosažení stejné tepelné pohody nemusíte tolik topit.

S AERO-THERM® už vašim lidem v budově nebo hale bude teplo.

 

Likvidace plísní ve výrobních a skladovacích prostorách

Řekněte STOP plísním!

Už žádné starosti s plísněmi ve výrobních a skladovacích halách. Žádné nátěry proti plísním do své haly už nehledejte.

Trápí vás a vaše lidi ve výrobní či skladovací hale plíseň na zdech? Hledáte opravdu účinné řešení proti plísním? Je tu AERO-THERM® !

Co to je? Jedná se o termoaktivní stěrku, která se nanáší v tloušťce necelého jednoho milimetru na zeď nebo na strop.  Díky svému unikátnímu složení funguje jako skvěle účinný termoizolační nátěr proti plísním. Jaký je rozdíl mezi termoizolačním nátěrem AERO-THERM® a ostatními nátěry proti plísním? V životnosti.

Jak AERO-THERM® funguje proti plísním?

Povrch termoaktivní stěrky AERO-THERM® je - na rozdíl od neošetřené zdi – teplejší. Proto na jejím povrchu nedochází ke srážení vlhkosti. Díky tomu nemají plísně pro svůj růst a vývin to správné prostředí. Dokonce dochází k částečnému pohlcování vlhkosti do tenké vrstvy termoaktivní stěrky AERO-THERM®, což opět zamezuje srážení vlhkosti na povrchu zdi či stropu. Žádná plíseň na zdi nebo na stropě vaší haly ošetřeném materiálem AERO-THERM®, nemá šanci. AERO-THERM® už žádnou plíseň na zeď ve vaší výrobní nebo skladovací hale nepustí.

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím