Otevřít menu
Home  >  O firmě  >  Certifikace a ocenění

Certifikace, ocenění

Evropský Certifikát Důvěryhodnosti Firem

Evropský Certifikát Důvěryhodnosti Firem

Společnost THERMO INDUSTRY, a.s. byla oceněna jako firma, na kterou se nenašly na internetu žádné negativní ohlasy.

Průzkum provedla a ocenění udělila firma Centrum průzkumu firem s.r.o.

Společnost THERMO INDUSTRY, a.s. byla oceněna za zodpovědný a seriózní přístup ke svým zákazníkům a obchodním partnerům.

Energy Efficiency Awards

Energy Efficiency Awards

AERO-THERM® byl oceněn ve Velké Británii  3. místem Regionální projekt malého rozsahu v kategorii East Midlands Energy Efficiency Awards.

Více informací na stránkách našeho britského distributora.

Firma roku 2016

Firma roku 2016

Společnost THERMO INDUSTRY,a.s. získala 2. místo v prestižní celostátní soutěži Vodafone Firma roku 2016 Pardubického kraje.

RISE AWARDS

RISE AWARDS 2016

AERO-THERM® byl ve Velké Británii oceněn v soutěži RISE Awards 2016. Získal Ocenění za výzkum, inovaci, udržitelnost a podnikatelský obor.

AERO-THERM® se ukázal jako nejvíce inovativním produktem ve stavebním prostředí. Institut udržitelnosti v Leedsu při Leedské Universitě Beckett pořádá každoročně tuto soutěž, aby odměnil inovativní technologie, které momentálně přicházejí na trh. V širokém spektru produktů a projektů se tato soutěž zaměřuje na odměnění leaderů v průmyslovém oboru energetické účinnosti, nových technologií, produktů a procesů, výzkum, design, přínos ve změně chování a atd.

AERO-THERM® dostal známku jako - Vysoce doporučený produkt.

Informace z webu našeho distributora ve Velké Británii: aerotherm-co.com

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím