Otevřít menu
Home  >  Penetrace a protiplísňové přípravky

S čím mi ještě můžete pomoci?

V naší nabídce najdete také přípravky, které spolehlivě zlikvidují již vzniklou plíseň, ale zároveň svým složením zajistí i preventivní ošetření postižených míst a tak vznik plísní v budoucnu výrazně eliminuje. Prvním z nich je protiplísňový přípravek ASANEX®, který koupíte ve dvou baleních: 0,5l s rozprašovačem a 5l balení v kanystru.

Dalším, velice účinným přípravkem, je protiplísňový přípravek ANSILVER PROFI. ANSILVER PROFI je moderní ekologický, protiplísňový a antibakteriální přípravek s obsahem stříbra. Je určený k preventivnímu nebo sanačnímu ošetření interiéru a exteriéru staveb, hlavně k nátěrům omítek, do stěrkovacích a spárovacích hmot. Při dodržení správného dávkování a technologického postupu aplikace je pro sanaci garantována minimální doba účinnosti přípravku 12 měsíců ode dne aplikace. Ve skutečnosti je účinnost několikanásobně delší v závislosti na prostředí a to mezi 18 měsíci až 5 lety. Aktivní sloučenina se v suchu nespotřebovává – stříbro je aktivováno jen při zvýšené vlhkosti, kdy vznikají podmínky pro růst plísní.

A to je již Vaše kompletní nabídka?

Zdaleka ne. Pokud se rozhodnete pro aplikaci vnitřní, podlahové nebo venkovní stěrky, budete potřebovat k ošetření podkladu kvalitní penetraci. Naše AT penetrace je speciálně určena jako podklad pro nabízené stěrky AERO-THERM® a vytváří špičkový adhezní můstek mezi podkladem a nanášenou stěrkou.

 

Pomůcky pro aplikaci stěrky si musím koupit ve stavebninách?

Také tady na Vás myslíme a vybrali jsme osvědčené nářadí pro manuální aplikaci stěrky. Od válečků na aplikaci penetrace, přes spirálová míchadla na přípravu vhodné konzistence stěrky, nerezová zubová hladítka a různé tvary a druhy zednických lžící. Snažíme se Vám, našim zákazníkům, nabídnout kompletní sortiment pomůcek a materiálů pro aplikaci stěrek.

 

Připravujete do nabídky nějaké novinky?

Když hovoříme o novinkách, neměli bychom zapomenout na naše topné infra fólie. Společně s podlahovou stěrkou nabízí dokonalé řešení pro podlahové vytápění. Samoregulační fólie o síle pouhých 0,5mm je vhodná jako samostatné vytápění nebo i jako doplňkové topení, fungující spolehlivě s jiným typem vytápění. Samoregulační infra topná fólie nabízí moderní, komfortní vytápění na vysoké úrovni.

Samozřejmě se stále věnujeme vývoji a testování nových produktů. Nechceme ale zatím předbíhat. V okamžiku, kdy bude vše připravené, určitě najdete informace o nových produktech na našem webu nebo eshopu.

nahoru