Otevřít menu
Home  >  Realizované aplikace  >  Aplikace termoaktivní stěrky AERO-THERM® v historické budově Hereckého muzea Viktorka v Ratibořicích

Aplikace termoaktivní stěrky AERO-THERM® v historické budově Hereckého muzea Viktorka v Ratibořicích

referenceAplikace termoaktivní stěrky AERO-THERM<sup>®</sup> v historické budově Hereckého muzea Viktorka v Ratibořicích referenceAplikace termoaktivní stěrky AERO-THERM<sup>®</sup> v historické budově Hereckého muzea Viktorka v Ratibořicích referenceAplikace termoaktivní stěrky AERO-THERM<sup>®</sup> v historické budově Hereckého muzea Viktorka v Ratibořicích referenceAplikace termoaktivní stěrky AERO-THERM<sup>®</sup> v historické budově Hereckého muzea Viktorka v Ratibořicích referenceAplikace termoaktivní stěrky AERO-THERM<sup>®</sup> v historické budově Hereckého muzea Viktorka v Ratibořicích

2 dny po aplikaci byla teplota v objektu vyšší cca o 2-3°C.


Lokalita: Ratibořice

Typ domu: historický dům

Datum realizace:  leden 2017

Realizátor:  THERMO INDUSTRY,a.s.

 

Problém:

V historické části objektu Hereckého muzea Viktorka v Ratibořicích chybělo při projektování vytápění 30% energie na vytopení objektu podlahovým systémem. Dodání chybějícího tepla pomocí dodatečných radiátorů se majiteli moc nezamlouvalo z důvodu snížení kvality prostoru pro umístění vystavovaných předmětů.

Řešení:

Majiteli objektu byla nabídnuta aplikace termoaktivní stěrky AERO-THERM® na obvodové stěny historické části budovy ve všech nadzemních podlažích a poslední stropy. Celkem 430 m2. Aplikace byla provedena ve dvou vrstvách na nově opravené a oštukované stěny a strop pomocí speciálního nízkotlakého zařízení. Následně byly stěny a stropy obíleny.

Výsledek:

2 dny po aplikaci byla teplota v objektu vyšší cca o 2-3° C bez jakéhokoliv zásahu do topné soustavy. Majitel objektu je velmi spokojen.

O projektu více na www.hereckemuzeum.cz.

předchozí reference
reference
další reference
nahoru