Otevřít menu
Home  >  Realizované aplikace  >  Celkové zateplení rodinného domu

Celkové zateplení rodinného domu

referenceCelkové zateplení rodinného domu referenceCelkové zateplení rodinného domu referenceCelkové zateplení rodinného domu referenceCelkové zateplení rodinného domu referenceCelkové zateplení rodinného domu referenceCelkové zateplení rodinného domu referenceCelkové zateplení rodinného domu referenceCelkové zateplení rodinného domu referenceCelkové zateplení rodinného domu referenceCelkové zateplení rodinného domu

Lokalita: Přelouč
Typ domu: rodinný zděný dům
Datum realizace: únor 2010

Původní stav

Dům ze 60.let procházel celkovou rekonstrukcí a majitel chtěl zateplit venkovní stěny. Podklad pod AERO-THERM® – perlinka a lepidlo.

Záměr

Zateplit obvodové stěny a stropy pomocí termoaktivní stěrky AERO-THERM®. Vytvořit konečnou povrchovou úpravu pod malbu. Zajistit zlepšení tepelné pohody a snížit náklady za vytápění.

Řešení

Aplikace termoaktivní stěrky AERO-THERM® na obvodové stěny na zahlazené napenetrované lepidlo v 1mm vrstvě. Při aplikaci se dbalo na přesahy a na plochy které nejsou exteriérovou stěnou. Na taková místa byla aplikována vyrovnávací stěrka na zahlazení a sjednocení potahované plochy. AERO-THERM® byl aplikován potahováním na hladko pro snazší opravovaní v případě poškození nebo při rekonstrukcích.

Výsledek

Odstranění následků konstrukčních vad pláště domu. Odstranění sálání chladu ze stěn. Zlepšení tepelné pohody. Uspoření materiálu a práce za štukovou omítku. Vzhled sádrové omítky.

předchozí reference
reference
další reference
nahoru